УМИВАЛНИК ЗА ВГРАЖДАНЕ ВЪРХУ ПЛОТ OHTAKE 380/380/181 ROCA BLACK MATT
Code: 243526
Short Description
- MATERIAL : FINECERAMIC
- COLOUR : BLACK MATT
- LENGTH : 380.00 мм
- WIDTH : 380.00 мм
- HEIGHT : 181.00 мм
Shipping:
Per customer request
| Brand | ROCA |
| MODEL | BLACK MATT |
| TYPE | ЗА ВГРАЖДАНЕ |
| MATERIAL | FINECERAMIC |
| COLOUR | BLACK MATT |
| TAPHOLE | No |
| LENGTH | 380.00 мм |
| WIDTH | 380.00 мм |
| HEIGHT | 181.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЗА ВГРАЖДАНЕ ВЪРХУ ПЛОТ |
| EAN | 8433290750591 |
No documents were found for this product

English 













