СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ SILVER STAR HSS KWB 8x75x117
Code: 458410
In stock
Short Description
- FOR DRILLING OF : МЕТАЛ
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- DIAMETER MM : 8.00 мм
- WORKING LENGTH : 75 мм
Shipping:
| Brand | KWB |
| MODEL | 8x75x117 |
| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 8.00 мм |
| WORKING LENGTH | 75 мм |
| TOTAL LENGTH | 117.00 мм |
| DRILL BIT MATERIAL | HSS |
| PRODUCT WEIGHT | 0.041 kg |
| EAN | 4009312065802 |
No documents were found for this product

English 












