СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ 2 БР. KWB SILVER STAR
Code: 458398
In stock
Short Description
- FOR DRILLING OF : МЕТАЛ
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- DIAMETER MM : 3.00 мм
- WORKING LENGTH : 33 мм
Shipping:
| Brand | KWB |
| MODEL | SILVER STAR |
| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 3.00 мм |
| WORKING LENGTH | 33 мм |
| TOTAL LENGTH | 61.00 мм |
| DRILL BIT MATERIAL | HSS |
| PRODUCT WEIGHT | 0.014 kg |
| EAN | 4009312065307 |
No documents were found for this product

English 












