СВРЕДЛО ЗА БЕТОН BOSCH CYL-5 8X100
Code: 481460
In stock
Short Description
- FOR DRILLING OF : БЕТОН
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- DIAMETER MM : 8.00 мм
- WORKING LENGTH : 50 мм
Shipping:
| Brand | BOSCH |
| MODEL | CYL-5 8X100 |
| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 8.00 мм |
| WORKING LENGTH | 50 мм |
| TOTAL LENGTH | 100.00 мм |
| EAN | 3165140690423 |
No documents were found for this product

English 













