СВРЕДЛО ЗА БЕТОН BOSCH CYL-5 10X250
Code: 481462
In stock
Short Description
- FOR DRILLING OF : БЕТОН
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- DIAMETER MM : 10.00 мм
- WORKING LENGTH : 200 мм
Shipping:
| Brand | BOSCH |
| MODEL | CYL-5 10X250 |
| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 10.00 мм |
| WORKING LENGTH | 200 мм |
| TOTAL LENGTH | 250.00 мм |
| EAN | 3165140690461 |
No documents were found for this product

English 













