СВРЕДЛО ЗА БЕТОН BOSCH CYL-3 4X75
Code: 453910
In stock
Short Description
- FOR DRILLING OF : БЕТОН
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- DIAMETER MM : 4.00 мм
- WORKING LENGTH : 40 мм
Shipping:
| Brand | BOSCH |
| MODEL | CYL-3 4X75 |
| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 4.00 мм |
| WORKING LENGTH | 40 мм |
| TOTAL LENGTH | 75.00 мм |
| EAN | 3165140186681 |
No documents were found for this product

English 













