СВРЕДЛО ЗА БЕТОН BOSCH CYL-3 10X120
Code: 453914
In stock
Short Description
- FOR DRILLING OF : БЕТОН
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- DIAMETER MM : 10.00 мм
- WORKING LENGTH : 80 мм
Shipping:
| Brand | BOSCH |
| MODEL | CYL-3 10X120 |
| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 10.00 мм |
| WORKING LENGTH | 80 мм |
| TOTAL LENGTH | 120.00 мм |
| EAN | 3165140186773 |
No documents were found for this product

English 













