ФАЯНС ДЕКОР CERAMICA COLOR MARGO 30X60 CM
Code: 248965
Product is out of stock
Short Description
- PURPOSE : INDOOR
- LENGTH : 60.00 см
- WIDTH : 30.00 см
- THICKNESS : 8.50 мм
- TYPE : WALL DECORATION
- COLOR OF THE TILES : WHITE
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.80 m²
- COUNTRY OF ORIGIN : POLAND
| Brand | CERAMICA COLOR |
| MODEL | MARGO 30X60 CM |
| PURPOSE | INDOOR |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 30.00 см |
| THICKNESS | 8.50 мм |
| TYPE | WALL DECORATION |
| COLOR OF THE TILES | WHITE |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.80 m² |
| COUNTRY OF ORIGIN | POLAND |
| SECOND UNIT NAME | M2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.8000 |
| EAN | 5903943507566 |
No documents were found for this product

English 


























