3D СТЕНЕН PVC ПАНЕЛ KTN 261Х17Х2.4 СМ LK1018
Code: 232892
In stock
Short Description
- MATERIAL : PVC
- DECOR : СИВ ДЪБ
- LENGTH : 2610.00 мм
- WIDTH : 170.00 мм
- THICKNESS : 24.00 мм
Shipping:
| Brand | KTN |
| MODEL | 261Х17Х2.4 СМ LK1018 |
| MATERIAL | PVC |
| WATERPROOF | Yes |
| DECOR | СИВ ДЪБ |
| LENGTH | 2610.00 мм |
| WIDTH | 170.00 мм |
| THICKNESS | 24.00 мм |
No documents were found for this product

English 
























