3D СТЕНЕН PVC ПАНЕЛ KTN 261Х17Х1.7 СМ LK4031
Code: 232889
In stock
Short Description
- MATERIAL : PVC
- DECOR : ТЪМЕН ДЪБ
- LENGTH : 2610.00 мм
- WIDTH : 170.00 мм
- THICKNESS : 17.00 мм
Shipping:
| Brand | KTN |
| MODEL | 261Х17Х1.7 СМ LK4031 |
| MATERIAL | PVC |
| WATERPROOF | Yes |
| DECOR | ТЪМЕН ДЪБ |
| LENGTH | 2610.00 мм |
| WIDTH | 170.00 мм |
| THICKNESS | 17.00 мм |
No documents were found for this product

English 
























