МЕТАЛЕН СТЕЛАЖ GRIMA 196X100X50 СМ.
Code: 139306


The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : МЕТАЛ
- WIDTH : 1000.00 мм
- HEIGHT : 1960.00 мм
- DEPTH-MM : 500.00 мм
- NUMBER OF SHELVES : 5
- PAYLOAD : 260.00 kg
Shipping:
| Brand | GRIMA |
| MODEL | 196X100X50 СМ. |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| WIDTH | 1000.00 мм |
| HEIGHT | 1960.00 мм |
| DEPTH-MM | 500.00 мм |
| NUMBER OF SHELVES | 5 |
| PAYLOAD | 260.00 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | СГЛОБЯВАНЕ БЕЗ БОЛТОВЕ |
| EAN | 8022388006087 |
No documents were found for this product

English 





















