ФРЕЗА ЗА КАНАЛИ RAIDER PRO RDP-WCH02
Code: 135090
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 1700 W
- OUTER DIAMETER OF DISC : 150 мм
- CUTTING DEPTH AT 90 DEGREES : 40 мм
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
See credit plans
from4.25 €
/
8.31лв.
| Brand | RAIDER PRO |
| MODEL | RDP-WCH02 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 1700 W |
| OUTER DIAMETER OF DISC | 150 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 4000 |
| DIAMETER OF DISC INNER HOLE | 22.2 мм |
| CUTTING DEPTH AT 90 DEGREES | 40 мм |
| LASER | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 6.750 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800972022614 |
No documents were found for this product

English 



























