LED ПРОЖЕКТОР TREND 10W 4000K IP65 VIVALUX
Code: 482157
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 10.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 800 LM
- COLOR TEMPERATURE : 4000 К
Shipping:
| Brand | VIVALUX |
| MAXPOWER-W | 10.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 800 LM |
| LENGTH | 11.00 см |
| WIDTH | 2.50 см |
| HEIGHT | 10.00 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| WEIGHT | 1.500 kg |
| COLOR TEMPERATURE | 4000 К |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | A++ - A |
| EAN | 3800228022955 |
No documents were found for this product

English 














