LED ПРОЖЕКТОР 30W 6500K 2510LM IP65 ЧЕРЕН V-TAC
Code: 145306
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 30.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 2510 LM
- COLOR TEMPERATURE : 6500 К
Shipping:
| Brand | V-TAC |
| MAXPOWER-W | 30.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| POWER OF ILLUMINATION | 2510 LM |
| LENGTH | 15.00 см |
| WIDTH | 2.70 см |
| HEIGHT | 12.20 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| COLOR TEMPERATURE | 6500 К |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | F |
| EAN | 3800157684569 |
No documents were found for this product

English 












