LED ПРОЖЕКТОР 20W 6400K V-TAC
Code: 470505
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 20.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 1650 LM
- COLOR TEMPERATURE : 6400 К
Shipping:
| Brand | V-TAC |
| MAXPOWER-W | 20.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| POWER OF ILLUMINATION | 1650 LM |
| LENGTH | 12.00 см |
| WIDTH | 2.70 см |
| HEIGHT | 10.50 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| COLOR TEMPERATURE | 6400 К |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | F |
| EAN | 3800157603379 |
No documents were found for this product

English 












