LED ПРОЖЕКТОР 20W ЗЕЛЕН VITO INDUS
Code: 144540
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- MODEL : INDUS
- MAXPOWER-W : 20.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 1700 LM
| Brand | VITO |
| MODEL | INDUS |
| MAXPOWER-W | 20.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| POWER OF ILLUMINATION | 1700 LM |
| LENGTH | 11.00 см |
| WIDTH | 2.80 см |
| HEIGHT | 10.30 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | НЕ ДИМИРУЕМ |
| EAN | 6972538044594 |
No documents were found for this product

English 











