LED ПРОЖЕКТОР 20W 6000K IP65 ЧЕРЕН С КАБЕЛ 15CM OPTONICA
Code: 229910
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 20.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 1800 LM
- COLOR TEMPERATURE : 6000 К
Shipping:
| Brand | OPTONICA |
| MAXPOWER-W | 20.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| POWER OF ILLUMINATION | 1800 LM |
| LENGTH | 12.00 см |
| WIDTH | 2.75 см |
| HEIGHT | 11.20 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| COLOR TEMPERATURE | 6000 К |
| ADDITIONAL INFORMATION | 25000H ЖИВОТ |
| EAN | 3801057158198 |

English 












