LED ПРОЖЕКТОР 10W 6000K IP65 ЧЕРЕН С КАБЕЛ 15CM OPTONICA
Code: 229908
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 10.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 900 LM
- COLOR TEMPERATURE : 6000 К
Shipping:
| Brand | OPTONICA |
| MAXPOWER-W | 10.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| POWER OF ILLUMINATION | 900 LM |
| LENGTH | 10.10 см |
| WIDTH | 2.60 см |
| HEIGHT | 9.80 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| COLOR TEMPERATURE | 6000 К |
| ADDITIONAL INFORMATION | 25000H ЖИВОТ |
| EAN | 3801057158167 |

English 












