ПРОТОЧЕН БОЙЛЕР CLAGE CEX9 NEW
Code: 141468


The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- KIND : ELECTRIC
- HEIGHT : 29.40 см
- WIDTH : 17.70 см
- DEPTH : 10.40 см
- WARRANTY : 24 MONTHS
Shipping:
See credit plans
from9.26 €
/
18.11лв.
Interest, fees and APR

10х24.52€
/
10х47.96лв.
Price: 306.50 €245.20 € / 479.57 лв.
Save: 20 %
| Brand | CLAGE |
| MODEL | CEX9 NEW |
| KIND | ELECTRIC |
| HEIGHT | 29.40 см |
| WIDTH | 17.70 см |
| DEPTH | 10.40 см |
| ELECTRICAL POWER TYPE | MONOPHASIC |
| NOMINAL POWER KW | 8.8 KW |
| ENERGY CLASS | A |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 4010436264392 |

English 













