ЪГЛОВ ПРОФИЛ ЗА СТЪЛБА АЛУМИНИЙ АНОДИЗИРАН 19X20 ММ ALFER ALUMINIUM
Code: 423958
In stock
Short Description
- MATERIAL : АЛУМИНИЙ
Shipping:
| Brand | ALFER ALUMINIUM |
| PROFILE TYPE | ЪГЛОВ ПРОФИЛ |
| WIDTH | 19.00 мм |
| HEIGHT | 20.00 мм |
| LENGTH | 1000.00 мм |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| COVERING | АНОДИЗИРАН |
| COLOUR | СРЕБРИСТ |
| ADDITIONAL INFORMATION | С ПРОБИТИ ДУПКИ |
| EAN | 4001116014093 |
No documents were found for this product

English 











