ЪГЛОВ ПРОФИЛ АЛУМИНИЙ АНОДИЗИРАН 35X20 ММ 2М ALFER ALUMINIUM
Code: 423912
In stock
Short Description
- THICKNESS : 2.00 мм
- WIDTH : 35.00 мм
- HEIGHT : 20.00 мм
- LENGTH : 2000.00 мм
- MATERIAL : АЛУМИНИЙ
Shipping:
| Brand | ALFER ALUMINIUM |
| THICKNESS | 2.00 мм |
| WIDTH | 35.00 мм |
| HEIGHT | 20.00 мм |
| LENGTH | 2000.00 мм |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| COVERING | АНОДИЗИРАН |
| EAN | 4001116050541 |
No documents were found for this product

English 











