ПРЕГРАДЕН ПАРАВАН 150X190 FORMA VITA SD-001C
Code: 139944



The offer is valid from 27.05.2026 until 17.06.2026
Short Description
- COLOUR OF THE GLASS : ПРОЗРАЧНО
- THICKNESS OF THE GLASS : 6.00 мм
- WIDTH : 150.00 см
- HEIGHT : 190.00 см
Shipping:
Per customer request
| Brand | FORMA VITA |
| MODEL | SD-001C |
| COLOUR OF THE GLASS | ПРОЗРАЧНО |
| THICKNESS OF THE GLASS | 6.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЧЕРЕН ПРОФИЛ |
| WIDTH | 150.00 см |
| HEIGHT | 190.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| KIND | ПРЕГРАДЕН |
| FRAME COLOR | ЧЕРЕН МАТ |
| EAN | 3800136141892 |
No documents were found for this product

English 






















