ПАРАВАН ЗА ВАНА 126X140 L INTER CERAMIC 112 DF L
Code: 148611
Short Description
- COLOUR OF THE GLASS : МАТИРАНО
- THICKNESS OF THE GLASS : 5.00 мм
- WIDTH : 126.00 см
- HEIGHT : 140.00 см
Shipping:
Per customer request
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL | 112 DF L |
| COLOUR OF THE GLASS | МАТИРАНО |
| THICKNESS OF THE GLASS | 5.00 мм |
| WIDTH | 126.00 см |
| HEIGHT | 140.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| KIND | ПОДВИЖЕН |
| FRAME COLOR | ХРОМ |
| EAN | 6928354250688 |
No documents were found for this product

English 






















