ПОДОВ СИФОН INTER CERAMIC 6413C
Code: 131861
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- OUTGOING PIPE DIAMETER : 50 мм
- LENGTH : 10.00 см
- WIDTH : 100.00 мм
- HEIGHT : 70.00 мм
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL | 6413C |
| MATERIAL | ABS И НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| OUTGOING PIPE DIAMETER | 50 мм |
| LENGTH | 10.00 см |
| WIDTH | 100.00 мм |
| HEIGHT | 70.00 мм |
| WARRANTY SANITARY | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354234682 |
No documents were found for this product

English 

























