ПОДОВ СИФОН INTER CERAMIC 6413C
Код: 131861
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР НА ОТТОЧНА ТРЪБА : 50 мм
- ДЪЛЖИНА : 10.00 см
- ШИРИНА : 100.00 мм
- ВИСОЧИНА : 70.00 мм
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ | 6413C |
| МАТЕРИАЛ | ABS И НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ДИАМЕТЪР НА ОТТОЧНА ТРЪБА | 50 мм |
| ДЪЛЖИНА | 10.00 см |
| ШИРИНА | 100.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 70.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ САНИТАРИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354234682 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























