ПЕНДЕЛ 1XE27 Ф110 EGLO TROY 3
Code: 433173
In stock
Short Description
- MODEL : TROY 3
- MAXPOWER-W : 60.0 W
- SOCKET : E27
- POWER OF ILLUMINATION : 20 LM
Shipping:
| Brand | EGLO |
| MODEL | TROY 3 |
| MAXPOWER-W | 60.0 W |
| SOCKET | E27 |
| POWER OF ILLUMINATION | 20 LM |
| MATERIAL | стомана, сатенирано стъкло |
| LENGTH | 110.00 см |
| WIDTH | 10.00 см |
| HEIGHT | 12.00 см |
| WEIGHT | 0.936 kg |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | А++, А+, A, B, C, D, E |
| EAN | 9002759859770 |
No documents were found for this product

English 














