ПЕНДЕЛ 1XE27 Ф110 EGLO TROY 3
Код: 433173
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : TROY 3
- МОЩНОСТ W : 60.0 W
- ЦОКЪЛ : E27
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 20 LM
Доставка:
| Марка | EGLO |
| МОДЕЛ | TROY 3 |
| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 20 LM |
| МАТЕРИАЛ | стомана, сатенирано стъкло |
| ДЪЛЖИНА | 110.00 см |
| ШИРИНА | 10.00 см |
| ВИСОЧИНА | 12.00 см |
| ТЕГЛО | 0.936 kg |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | А++, А+, A, B, C, D, E |
| EAN | 9002759859770 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














