ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ KRONO ORIGINAL MORE ДЪБ ВОЛКАНО K463, 8.00 мм, 32/AC4, WOODVISION
Code: 228163
In stock
Short Description
- CLASS OF USAGE : 32/AC4
- DECOR : K463
- THICKNESS : 8.00 мм
Shipping:
Price М2:
13.29 € 25.99 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 2.26 М2):
30.03 € 58.73 лв. | Brand | KRONO ORIGINAL |
| MODEL | MORE ДЪБ ВОЛКАНО |
| CLASS OF USAGE | 32/AC4 |
| DECOR | K463 |
| COLOUR | ТЪМНА |
| CLICK SYSTEM | 1CLIC2GO PURE + |
| LENGTH | 1288.00 мм |
| WIDTH | 195.00 мм |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| WOODVISION | Yes |
| COUNTRY OF ORIGIN | ПОЛША |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 2.2600 |
| EAN | 5907555427045 |
No documents were found for this product

English 

















