ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ KRONO ORIGINAL MORE ДЪБ ЕКРЮ K653, 8.00 мм, 32/AC4, WOODVISION
Code: 228161


The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- CLASS OF USAGE : 32/AC4
- DECOR : K653
- THICKNESS : 8.00 мм
Shipping:
Price М2:
15.34 €11.50 € 22.49 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 2.26 М2):
34.66 €25.99 € 50.83 лв. Save: 25 %
| Brand | KRONO ORIGINAL |
| MODEL | MORE ДЪБ ЕКРЮ |
| CLASS OF USAGE | 32/AC4 |
| DECOR | K653 |
| COLOUR | СВЕТЛА |
| CLICK SYSTEM | 1CLIC2GO PURE + |
| LENGTH | 1288.00 мм |
| WIDTH | 195.00 мм |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| WOODVISION | Yes |
| COUNTRY OF ORIGIN | ГЕРМАНИЯ |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 2.2600 |
| EAN | 4042456139404 |
No documents were found for this product

English 










