ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ KASTAMONU ОСЛО AU017, 8.00 мм, 32/AC4, WOODVISION
Code: 228305



The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- CLASS OF USAGE : 32/AC4
- DECOR : AU017
- THICKNESS : 8.00 мм
Shipping:
Price М2:
7.99 € 15.63 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.9 М2):
15.17 € 29.67 лв. | Brand | KASTAMONU |
| MODEL | ОСЛО |
| CLASS OF USAGE | 32/AC4 |
| DECOR | AU017 |
| COLOUR | СВЕТЛА |
| CLICK SYSTEM | UNICLICK L2C |
| LENGTH | 1205.00 мм |
| WIDTH | 197.00 мм |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| WOODVISION | Yes |
| COUNTRY OF ORIGIN | ТУРЦИЯ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.8990 |
| EAN | 8696681053101 |
No documents were found for this product

English 











