СПОТ ЗА РЕЛСОВ МОНТАЖ GU10 БЯЛ VIVALUX WOODY
Code: 230540
In stock
Shipping:
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | WOODY |
| SOCKET | GU10 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| HEIGHT | 11.00 см |
| DIAMETER SM | 5.5 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| ADDITIONAL INFORMATION | БЕЗ КРУШКА В КОМПЛЕКТА,MAX 35W |
| EAN | 3800234852676 |
No documents were found for this product

English 













