ПЕНДЕЛ ЗА РЕЛСА GU10 БЯЛ VIVALUX LUX
Code: 145701
In stock
Shipping:
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | LUX |
| SERIES | LUX |
| SOCKET | GU10 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| WIDTH | 7.40 см |
| HEIGHT | 20.00 см |
| DIAMETER SM | 5.2 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| ADDITIONAL INFORMATION | БЕЗ СВЕТЛИНЕН ИЗТОЧНИК |
| EAN | 3800228029312 |
No documents were found for this product

English 












