LED ЛИНЕЙНО ТЯЛО 30W 4000K ЗА МАГНИТНО- РЕЛСОВ МОНТАЖ D-IL
Code: 226267


The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Shipping:
Price: 25.56 €15.33 € / 29.98 лв.
Save: 40 %
| Brand | D-IL |
| MAXPOWER-W | 30.0 W |
| POWER OF ILLUMINATION | 2550 LM |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| LENGTH | 90.10 см |
| WIDTH | 2.20 см |
| HEIGHT | 4.50 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | 4000K, 25000H, НЕ СЕ ДИМИРА |
| EAN | 3800232863506 |
No documents were found for this product

English 










