ОФИС СТОЛ CARMEN 7511 ЧЕРНО - ОРАНЖЕВ
Code: 241389
In stock
Short Description
- TYPE : OFFICE CHAIRS
- MATERIAL : ЕКО КОЖА
- WIDTH : 640.00 мм
- HEIGHT : 1270.00 мм
- MAXIMUM LOAD : 130.000 kg
Shipping:
See credit plans
from5.79 €
/
11.32лв.
| Brand | CARMEN |
| MODEL | 7511 ЧЕРНО - ОРАНЖЕВ |
| TYPE | OFFICE CHAIRS |
| MATERIAL | ЕКО КОЖА |
| TYPE | ОФИС СТОЛОВЕ |
| COLOUR | ЧЕРНО - ОРАНЖЕВ |
| WIDTH | 640.00 мм |
| HEIGHT | 1270.00 мм |
| MAXIMUM LOAD | 130.000 kg |
| Gaming | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION | ФУНКЦИЯ ЗА ЛЮЛЕЕНЕ |
| EAN | 6900858275114 |
No documents were found for this product

English 














