ПОКРИВАЛО ЗА ПАРНИК 600X300X200CM GARDEN STAR HD-7829
Code: 224310
Product is out of stock
| Brand | GARDEN STAR |
| MODEL | HD-7829 |
| TYPE | ПЛАТНИЩЕ |
| HEIGHT | 200.00 см |
| WIDTH | 300.00 см |
| LENGTH | 600.00 см |
| ADDITIONAL INFORMATION | СЪВМЕСТИМ С АРТ. 229852 |
| EAN | 8939973093158 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
€ / 0.00 лв. 
English 














