АВТОМАТ ЗА ВРАТА DORMA TS 68
Code: 499388


The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Shipping:
Price: 51.12 €30.67 € / 59.99 лв.
Save: 40 %
| Brand | DORMA |
| MODEL | TS 68 |
| DOOR FITTING TYPE | АВТОМАТ ЗА ВРАТА |
| MAX WEIGHT OF THE DOOR | 80.00 kg |
| MAX WIDTH OF THE DOOR | 1100.00 мм |
| DOOR CLOSER ARM | REGULAR ARM |
| BACKCHECK FEATURE | No |
| ADJUSTABLE CLOSING FORCE | Yes |
| CLOSING FORCE | СЕЛЕКТИВНА |
| ADJUSTABLE LATCHING SPEED | Yes |
| SUITABLE FOR FIRE DOORS | No |
| PRODUCT WEIGHT | 1.500 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | СТАНДАРТНО РАМО |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 4021226224793 |
No documents were found for this product

English 











