ДУШ КАБИНА 90Х90 PARMA ЧЕРЕН МАТ FORMINA BANYO
Code: 246056
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- SHOWER CABIN FORM : ОВАЛ
- COLOUR OF THE GLASS : ПРОЗРАЧНО
- THICKNESS OF THE GLASS : 4.00 мм
- COLOUR : ЧЕРЕН МАТ
- SHOWER TRAY
- LENGTH : 90.00 см
- WIDTH : 90.00 см
- HEIGHT : 206.00 см
See credit plans
from12.47 €
/
24.39лв.
Interest, fees and APR

10х33.00€
/
10х64.54лв.
| Brand | FORMINA BANYO |
| SHOWER CABIN FORM | ОВАЛ |
| COLOUR OF THE GLASS | ПРОЗРАЧНО |
| THICKNESS OF THE GLASS | 4.00 мм |
| COLOUR | ЧЕРЕН МАТ |
| SHOWER TRAY | Yes |
| LENGTH | 90.00 см |
| WIDTH | 90.00 см |
| HEIGHT | 206.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 5907548125804 |
No documents were found for this product

English 
























