ДУШ КАБИНА 100X100 RGC BELLA S
Code: 128822
In stock
Short Description
- SHOWER CABIN FORM : КВАДРАТНА
- COLOUR OF THE GLASS : ПРОЗРАЧНО
- THICKNESS OF THE GLASS : 6.00 мм
- LENGTH : 100.00 см
- WIDTH : 100.00 см
- HEIGHT : 195.00 см
Shipping:
See credit plans
from10.82 €
/
21.16лв.
Interest, fees and APR

10х28.63€
/
10х56.00лв.
| Brand | RGC |
| MODEL | BELLA S |
| SHOWER CABIN FORM | КВАДРАТНА |
| COLOUR OF THE GLASS | ПРОЗРАЧНО |
| THICKNESS OF THE GLASS | 6.00 мм |
| SHOWER TRAY | No |
| LENGTH | 100.00 см |
| WIDTH | 100.00 см |
| HEIGHT | 195.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| FRAME COLOR | ХРОМ |
| EAN | 3800236765288 |
No documents were found for this product

English 


























