ELDOM WVF08039FA 3KW
Code: 654803
In stock
Short Description
- NETCAPACITY : 80 L
- HEIGHT : 113.00 см
- DIAMETER SM : 39.0 см
- TYPE : ВЕРТИКАЛЕН
- NOMINAL POWER KW : 3.0 KW
- NETCAPACITY : 80 L
- HEIGHT : 113.00 см
- DIAMETER SM : 39.0 см
- TYPE : ВЕРТИКАЛЕН
- TANK TYPE : GLAZED
- WARRANTY : 60 MONTHS
Shipping:
See credit plans
from7.43 €
/
14.53лв.
Interest, fees and APR

10х19.68€
/
10х38.49лв.
| Brand | ELDOM |
| MODEL | WVF08039FA 3KW |
| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 113.00 см |
| DIAMETER SM | 39.0 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE | GLAZED |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| ENERGY CLASS | C |
| ANODE TESTER | Yes |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| MODEL | WVF08039FA 3KW |
| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 113.00 см |
| DIAMETER SM | 39.0 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE | GLAZED |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| ENERGY CLASS | C |
| ANODE TESTER | Yes |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| EAN | 3800035780536 |
No documents were found for this product

English 























