БОЙЛЕР TESY GCV 100 44 30 B12 TSR
Code: 725946

In stock
Short Description
- NETCAPACITY : 100 L
- HEIGHT : 99.50 см
- DIAMETER SM : 44.0 см
- TYPE : ВЕРТИКАЛЕН
- NOMINAL POWER KW : 3.0 KW
- NETCAPACITY : 100 L
- HEIGHT : 99.50 см
- DIAMETER SM : 44.0 см
- TYPE : ВЕРТИКАЛЕН
- TANK TYPE : GLASS-CERAMIC
- HEATER TYPE : COPPER
- WARRANTY : 60 MONTHS
Shipping:
See credit plans
from7.84 €
/
15.33лв.
Interest, fees and APR

10х20.76€
/
10х40.60лв.
| Brand | TESY |
| MODEL | GCV 100 44 30 B12 TSR |
| NETCAPACITY | 100 L |
| HEIGHT | 99.50 см |
| DIAMETER SM | 44.0 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE | GLASS-CERAMIC |
| HEATER TYPE | COPPER |
| THERMOREGULATOR | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| ENERGY CLASS | C |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 2734kWh |
| HEAT EXCHANGER | No |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| MODEL | GCV 100 44 30 B12 TSR |
| NETCAPACITY | 100 L |
| HEIGHT | 99.50 см |
| DIAMETER SM | 44.0 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE | GLASS-CERAMIC |
| HEATER TYPE | COPPER |
| THERMOREGULATOR | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| ENERGY CLASS | C |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 2734kWh |
| HEAT EXCHANGER | No |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| EAN | 3800879129393 |

English 























