BelliSlimo Lite
Представяме на Вашето внимание най-новият продукт от серията BelliSlimo - BelliSlimo Lite.
С нов дизайн и с изключително елегантния и предпочитан плосък силует, новият бойлер от TESY задоволява всеки вкус.

English 

| Brand | TESY |
| MODEL | GCR 80 27 12 E32 EC |
| NETCAPACITY | 65 L |
| HEIGHT | 105.40 см |
| DIAMETER SM | 49.0 см |
| TYPE | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| HEATER TYPE | COPPER |
| NOMINAL POWER KW | 1.2 KW |
| ENERGY CLASS | B |
| ELECTRICAL POWER TYPE | MONOPHASIC |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 1289 |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| MODEL | GCR 80 27 12 E32 EC |
| NETCAPACITY | 65 L |
| HEIGHT | 105.40 см |
| DIAMETER SM | 49.0 см |
| TYPE | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| HEATER TYPE | COPPER |
| NOMINAL POWER KW | 1.2 KW |
| ENERGY CLASS | B |
| ELECTRICAL POWER TYPE | MONOPHASIC |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 1289 |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| EAN | 3800879130252 |