БОЙЛЕР ATLANTIC EXPERT S 80L/V, 2KW
Code: 228363
In stock
Short Description
- NETCAPACITY : 80 L
- HEIGHT : 82.00 см
- DIAMETER SM : 44.0 см
- TYPE : ВЕРТИКАЛЕН
- NOMINAL POWER KW : 2.0 KW
- NETCAPACITY : 80 L
- HEIGHT : 82.00 см
- DIAMETER SM : 44.0 см
- TYPE : ВЕРТИКАЛЕН
- TANK TYPE : GLAZED
- HEATER TYPE : COPPER
- PROTECTION : АНОДНО-МАГНЕЗИЕВА
- WARRANTY : 60 MONTHS
Shipping:
See credit plans
from5.99 €
/
11.72лв.
| Brand | ATLANTIC |
| MODEL | EXPERT S 80L/V, 2KW |
| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 82.00 см |
| DIAMETER SM | 44.0 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE | GLAZED |
| HEATER TYPE | COPPER |
| THERMOREGULATOR | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW | 2.0 KW |
| ENERGY CLASS | C |
| PROTECTION | АНОДНО-МАГНЕЗИЕВА |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| MODEL | EXPERT S 80L/V, 2KW |
| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 82.00 см |
| DIAMETER SM | 44.0 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE | GLAZED |
| HEATER TYPE | COPPER |
| THERMOREGULATOR | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW | 2.0 KW |
| ENERGY CLASS | C |
| PROTECTION | АНОДНО-МАГНЕЗИЕВА |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| EAN | 3410538513960 |
No documents were found for this product

English 























