ATLANTIC VERTIGO ESSENTIAL SMART 50
Code: 653755
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- NETCAPACITY : 40 L
- HEIGHT : 77.00 см
- DIAMETER SM : 49.0 см
- TYPE : МУЛТИПОЗИЦИОНЕН
- NOMINAL POWER KW : 1.5 KW
- NETCAPACITY : 40 L
- HEIGHT : 77.00 см
- DIAMETER SM : 49.0 см
- TYPE : МУЛТИПОЗИЦИОНЕН
- TANK TYPE : GLAZED
- HEATER TYPE : CERAMIC
- PROTECTION : IP 24
- WARRANTY : 60 MONTHS
See credit plans
from13.52 €
/
26.44лв.
Interest, fees and APR

10х35.79€
/
10х70.00лв.
| Brand | ATLANTIC |
| MODEL | VERTIGO ESSENTIAL SMART 50 |
| NETCAPACITY | 40 L |
| HEIGHT | 77.00 см |
| DIAMETER SM | 49.0 см |
| TYPE | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| TANK TYPE | GLAZED |
| HEATER TYPE | CERAMIC |
| THERMOREGULATOR | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW | 1.5 KW |
| ENERGY CLASS | B |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 1316 kWh |
| PROTECTION | IP 24 |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| MODEL | VERTIGO ESSENTIAL SMART 50 |
| NETCAPACITY | 40 L |
| HEIGHT | 77.00 см |
| DIAMETER SM | 49.0 см |
| TYPE | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| TANK TYPE | GLAZED |
| HEATER TYPE | CERAMIC |
| THERMOREGULATOR | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW | 1.5 KW |
| ENERGY CLASS | B |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 1316 kWh |
| PROTECTION | IP 24 |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| EAN | 3410538312778 |
No documents were found for this product

English 



























