НАСТОЛНА БОРМАШИНА RAIDER PRO RDP-BD02
Code: 470140



The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 450 W
- LENGTH OF COURSE : 1020 мм
- IDLE SPEED 1/min : 270-2800
- DRILLING CAPACITY IN WOOD : 16 мм
- DRILLING CAPACITY IN METAL : 16 мм
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
See credit plans
from6.52 €
/
12.75лв.
Interest, fees and APR

10х17.25€
/
10х33.74лв.
Price: 230.00 €172.50 € / 337.38 лв.
Save: 25 %
| Brand | RAIDER PRO |
| MODEL | RDP-BD02 |
| POWER CONSUMPTION | 450 W |
| LENGTH OF COURSE | 1020 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 270-2800 |
| NUMBER OF GEARS | 12 |
| DRILLING CAPACITY IN WOOD | 16 мм |
| DRILLING CAPACITY IN METAL | 16 мм |
| PRODUCT WEIGHT | 45.000 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800123123122 |
No documents were found for this product

English 





















