LED USB НАСТОЛНА ЛАМПА 7W 3000K ULTRALUX
Code: 225552
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- MAXPOWER-W : 7.0 W
- POWER OF ILLUMINATION : 180 LM
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : БЯЛ
| Brand | ULTRALUX |
| MAXPOWER-W | 7.0 W |
| POWER OF ILLUMINATION | 180 LM |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| LENGTH | 6.00 см |
| WIDTH | 8.00 см |
| HEIGHT | 25.20 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| ADDITIONAL INFORMATION | БАТЕРИЯ,ДИМИРАНЕ,RGBW,TOUCH |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800232786515 |
No documents were found for this product

English 





















