LED USB НАСТОЛНА ЛАМПА 7W 3000K ULTRALUX
Код: 225552
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 7.0 W
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 180 LM
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : БЯЛ
| Марка | ULTRALUX |
| МОЩНОСТ W | 7.0 W |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 180 LM |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| ДЪЛЖИНА | 6.00 см |
| ШИРИНА | 8.00 см |
| ВИСОЧИНА | 25.20 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БАТЕРИЯ,ДИМИРАНЕ,RGBW,TOUCH |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800232786515 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















