LED НАСТОЛНА ЛАМПА 5W 260 LM ДАТА/ЧАС/ТЕМПЕРАТУРА ЧЕРНА RABALUX LIONEL
Code: 132830
In stock
Short Description
- MODEL : LIONEL
- MAXPOWER-W : 5.0 W
- SOCKET : LED
- POWER OF ILLUMINATION : 260 LM
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
| Brand | RABALUX |
| MODEL | LIONEL |
| MAXPOWER-W | 5.0 W |
| SOCKET | LED |
| POWER OF ILLUMINATION | 260 LM |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| WIDTH | 7.00 см |
| HEIGHT | 33.50 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| WEIGHT | 0.650 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | БАТЕРИЯ/ВКЛЮЧВАНЕ С ДОКОСВАНЕ |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 5998250335179 |
No documents were found for this product

English 





















