ЦИРКУЛЯР ЗА МЕТАЛ EINHELL TC-MC355/1
Code: 230972
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 2200 W
- OUTER DIAMETER OF DISC : 355 мм
- CUTTING DEPTH AT 90 DEGREES : 125 мм
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
See credit plans
from5.89 €
/
11.52лв.
| Brand | EINHELL |
| MODEL | TC-MC355/1 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 2200 W |
| OUTER DIAMETER OF DISC | 355 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 4200 |
| CUTTING DEPTH AT 90 DEGREES | 125 мм |
| PRODUCT WEIGHT | 13.910 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 4006825662719 |
No documents were found for this product

English 































