МЕБЕЛНА ДРЪЖКА ХРОМ МАТ HAEFELE 14x26 мм
Code: 461240


The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- TYPE : ДРЪЖКА
- WIDTH : 14.00 мм
- HEIGHT : 14.00 мм
- LENGTH : 26.00 мм
- COLOUR : ХРОМ МАТ
Shipping:
Price: 0.76 €0.38 € / 0.74 лв.
Save: 50 %
| Brand | HAEFELE |
| MODEL | 14x26 мм |
| TYPE | ДРЪЖКА |
| WIDTH | 14.00 мм |
| HEIGHT | 14.00 мм |
| LENGTH | 26.00 мм |
| COLOUR | ХРОМ МАТ |
| EAN | 4000934613617 |
No documents were found for this product

English 










