ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК ВИСОТА ЛУНА 40
Code: 142293
In stock
Short Description
- COLOUR : БЯЛ
- WIDTH BOTTOM PART : 40.00 см
- HEIGHT BOTTOM PART : 54.00 см
- DEPTH BOTTOM PART : 34.00 см
- SOFT CLOSE
Shipping:
See credit plans
from6.37 €
/
12.46лв.
| Brand | ВИСОТА |
| MODEL | ЛУНА 40 |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH BOTTOM PART | 40.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART | 54.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART | 34.00 см |
| SOFT CLOSE | Yes |
| TYPE OF OPERATION | ДЯСНО |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800224042742 |
No documents were found for this product

English 





























